T-Matic Grupa Computer Plus

IBM Bluemix – warsztaty techniczne

Tworzenie aplikacji w Chmurze tak proste jak „klikanie” myszką! Czy to możliwe?

Jak najbardziej tak, z wykorzystaniem platformy IBM Bluemix i gotowych komponentów, m.in. usług kognitywnych IBM Watson.

W dzisiejszych czasach, głównie dzięki technologiom Chmurowym, tworzenie aplikacji jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Programiści mają dziś do dyspozycji gotowe komponenty, z których szybko i wygodnie można „zbudować” dowolną aplikację. Taką platform jest właśnie IBM Bluemix, który zapewnia łatwy dostęp do dużej liczby gotowych „klocków” do budowy aplikacji, bez konieczności zajmowania się infrastrukturą niezbędną do ich uruchomienia.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na warsztaty w ramach których omówimy, czym jest dokładnie i jakie problemy rozwiązuje IBM Bluemix. Ponadto zobaczysz i przetestujesz w praktyce:

  • jak tworzyć rozwiązania na IBM Bluemix zgodnie z metodyką DevOps, 
  • zbudujesz i uruchomisz prostą aplikację „Hello World” ,
  • poznasz serwisy dostępne na IBM Bluemix, w tym również serwisy kognitywne Watson, 
  • dowiesz się jak zaimplementować na IBM Bluemix rozwiązanie typu Internet of Things.

Miejsce

Wydział Informatyki Poltechniki Białostockiej

ul. Wiejska 45 A, Białystok

sala 224, 225

Data  i godziny 

13 maja 2016 r.  godz. 10.00 – 15.00

Jak przygotować się do warsztatów

Infomacje dotyczące przygotowania do warsztatów.

Rejestracja

Rejestracja na warsztaty została zamknięta.

Uwaga!

Osoby, które chcą w trakcie warsztatu wykonywać ćwiczenia praktyczne proszone są o utworzenie prywatnego konta na platformie IBM Bluemix https://console.ng.bluemix.net (możliwe jest założenie komercyjnego lub 30-dniowego bezpłatnego konta). 

Na warsztaty technologiczne IBM Bluemix zapraszają IBM wspólnie z Wydziałem Informatyki Politechniki BiałostockiejBiałostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym, oraz firmą T-Matic Grupa Computer Plus