T-Matic Grupa Computer Plus

Konferencja „Pozyskaj dotacje na rozwój IT w swojej firmie”, informacje o certyfikacji i Comarch ERP Mobile

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez naszą firmę T-Matic Grupa Computer Plus przy współpracy z firmą Comarch konferencję poświęconą tematyce nowej perspektywy Funduszy Unijnych 2014-2020.

Konferencja odbędzie się 22.09.2015 w Białymstoku, przy ul. Malmeda 1, w siedzibie firmy T-Matic. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, obwiązuje jednak wcześniejsza rejestracja (formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem rejestracja na konferencję)

Spotkanie będzie poświęcone możliwościom pozyskania funduszy na informatyzację przedsiębiorstwa. W czasie konferencji będą mieli Państwo okazję uzyskać kluczowe informacje m.in. na temat planowanych konkursów – przedstawimy terminy i procedurę składania wniosków. Zostanie również w ogólny sposób zaprezentowana idea Comarch ERP 2.0 –nowoczesnego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie poświęconej konferencji pod adresem www.konferencje-dotacje.pl

​Serdecznie zapraszamy! zarejestruj się

Odnowiliśmy certyfikaty Comarch na najwyższym poziomie profesjonalisty

Pod koniec drugiego kwartału po raz kolejny (jak rokrocznie) przystąpiliśmy do egzaminów certyfikacyjnych, organizowanych przez firmę Comarch w celu zweryfikowania i potwierdzenia kompetencji partnerów w zakresie sprzedawanych, wdrażanych i serwisowanych programów Comarch ERP.
Choć więcej znaczą dla nas oceny naszych klientów i wystawione przez nich referencje, zawsze dbamy, aby nasza wiedza była udokumentowana i poparta certyfikatami. Od czasu, gdy Comarch zrezygnował z wyróżniania kompetencji swoich partnerów statusami, niektórym firmom może to utrudnić wybór właściwego partnera.
Zdobyliśmy certyfikaty ze wszystkich obszarów kompetencji na najwyższym poziomie „profesjonalista”, co mamy nadzieję utwierdzi Państwa w przekonaniu lub zachęci do współpracy z naszą firmą. Potwierdzeniem zdobytych certyfikatów jest również nasza najwyższa w regionie pozycja na mapie sprzedaży Comarch mapa sprzedaży Comarch

Mobilna firma z Comarch ERP Mobile Sprzedaż i Mobile WMS Magazynier

Wykorzystaj rozwiązania mobilne Comarch ERP i otwórz swoją firmę na nowe możliwości. Aplikacje mobilne to jeden z elementów oferty Comarch ERP 2.0. Są to nowoczesne narzędzia dostępne zarówno na smartfony jak i tablety wspierające kluczowe procesy firmy, m.in. sprzedaż i magazyn, ale również backup danych oraz analizy Business Intelligence. dowiedz się więcej