T-Matic Grupa Computer Plus

Nasz Prezes poprowadził wykład na Wschodnim Forum e-Biznesu EAST-BIZ

Wykład pt. „Vir2Reality czyli gdy wyobraźnia wyprzedza rzeczywistość” poprowadzony przez naszego Prezesa dr inż. Wojciecha Winogrodzkiego otworzył spotkanie specjalistów w dziedzinie e-commerce, które odbyło się  w dniach 17-18 października 2014 w Białymstoku podczas Wschodniego Forum e-biznesu „East-Biz”. W trakcie Forum firm dzielili się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w internecie z uczestnikami konferencji organizowanej prze Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.


Nasz Prezes opowiada o Vir2Reality – świecie,
w którym wyobraźnia ściga się z rzeczywistością …

East-Biz to pierwsza na Podlasiu konferencja skierowana nie tylko do właścicieli sklepów internetowych, ale także do pozostałych przedsiębiorców oraz studentów. Uczestnicy dowiedzieli się min. o trendach na rynku e-commerce, o gender marketingu i psychologii klientów, o skutecznym e-merchandisingu, analityce i skutecznym pozycjonowaniu, a także o zakupach jako mechanizmie nagrody. Pierwszy dzień konferencji wzbogacony był o dwie sesje warsztatowe przeznaczone dla studentów z tematyki zarządzania czasem oraz wystąpień publicznych.

Wydarzenie ma inspirować i motywować uczestników do zakładania i rozwijania własnych firm.  Wybitni prelegenci dostarczyli cennej wiedzy pozwalającej lepiej zrozumieć branżę e-commerce. Udział w wydarzeniu był też niepowtarzalną szansą na networking z kluczowymi osobami z branży oraz zdobycia wielu cennych kontaktów biznesowych.