T-Matic Grupa Computer Plus

Pakiety wdrożeniowe oprogramowania IBM Lotus Software

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów wdrożeniowych oprogramowania opartego na rozwiązaniach IBM Lotus Software. Pozwolą one szybko odnaleźć interesujący zestaw funkcjonalności oraz zapoznać się z przykładowymi, orientacyjnymi wycenami. Przedstawione oferty zawierają wyceny związane tylko z oprogramowaniem. Istnieje jednak możliwość uzupełnienia ich o sprzęt, na którym zostanie ono zainstalowane i wdrożone.

Serwery pocztowe i aplikacyjne

Pakiety wspomagające pracę grupową, mogą pełnić rolę podstawowej, korporacyjnej infrastruktury poczty i terminarzy, platformy aplikacji biznesowych lub obie te role jednocześnie. Oparte są na rozwiązaniach IBM Lotus/Notes Domino oraz IBM Lotus Protector.

Komunikacja biznesowa

Pakiety wspomagają komunikację w przedsiębiorstwie i pracę grupową, poprzez możliwość komunikacji w czasie rzeczywistym. Oparte są na rozwiązaniach IBM Lotus/Notes Domino oraz IBM Sametime.

Biznes społecznościowy – wymiana informacji w organizacji

Pakiety wspomagają wymianę wiedzy w organizacji. Oparte są na rozwiązaniach IBM Lotus/Notes Domino oraz IBM Connections. Oprogramowanie zaprojektowane zostało specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach. Otwiera ono drogę do wykorzystania wspólnej wiedzy przedsiębiorstwa, jago partnerów i klientów.

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Przeczytaj o pakietach wdrożeniowych