T-Matic Grupa Computer Plus

„PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH” – konferencja online dla firm produkcyjnych

Już 27, 28, 29 maja oraz 2 czerwca, będą Państwo mogli obejrzeć konferencję  – „Produkcja w dobrych rękach 2020”

Wiemy, że branża produkcyjna to brak czasu i grafik wypełniony po brzegi, dlatego zachęcamy do zapisu, który nie tylko umożliwi Państwu dostęp do prezentacji w dniu premiery, ale również da możliwość późniejszego odtworzenia i dostępu do wszystkich nagrań.

Po premierze konferencji nie będzie możliwości zapisu, dlatego zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza na poniższej stronie.

Zapisz się i otrzymaj stały dostęp do wystąpień

AGENDA I ZAPISY

Przypominamy, że Produkcja w dobrych rękach to coroczny cykl konferencji dla firm produkcyjnych, który w największych polskich miastach gromadzi kilkuset uczestników. W tym roku spotykamy się w edycji ONLINE, ale agenda jak poprzednio, wypełniona jest praktycznymi zagadnieniami z obszaru IT w firmach produkcyjnych.

Eksperci Comarch ERP powiedzą o zagadnieniach związanych z planowaniem produkcji, zarządzaniem pracownikami, magazynem, raportowaniem, wyjaśnią czym są pojęcia IoT i sztucznej inteligencji w odniesieniu do produkcji oraz przedstawią narzędzia efektywnego raportowania o stanie przedsiębiorstwa

Na konferencji wystąpi prelegent z branży kosmetycznej, który opowie o praktycznych doświadczeniach z użytkowania systemu Comarch ERP XL.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

kom. +48 605 476 004

tel.   +48 85 74 89 182