T-Matic Grupa Computer Plus

Promocja e-commerce – własny e-Sklep Comarch przez pół roku za darmo!

Chcesz zwiększyć swoje przychody ze sprzedaży? Oczywiście, że tak! Który przedsiębiorca odpowiedziałby na to pytanie przecząco?

Polski rynek e-commerce zalicza wzrosty rok do roku. Aż 77% internautów kupuje produkty online, a wartość e-commerce B2B zwiększyła się aż o 30% w czasie pandemii – wynika to z raportu „E-commerce B2B – Biznes w sieci”.

Sprzedaż internetowa staje się „must have” każdego przedsiębiorstwa. Jednak koszty wdrożenia sklepu internetowego, jego integracji z oprogramowaniem księgowym oraz stanami magazynowymi mogą skutecznie odstraszać. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Comarch e-sklep – Twój sklep internetowy

Comarch e-Sklep to jedyne w kraju w pełni zintegrowane z oprogramowaniem Comarch ERP narzędzie do prowadzenia sprzedaży w modelach B2C oraz B2B. Dzięki integracji jednego producenta zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i stabilności działania we wspólnym ekosystemie.

Rozpoczęcie sprzedaży w naszym sklepie internetowym jest bardzo proste. Pierwszy krok masz już za sobą: bazę towarową w systemie Comarch ERP. Wystarczy tę bazę wysłać do e-Sklepu, by rozpocząć sprzedaż online.

Dlaczego warto wdrożyć Comarch e-sklep?

  • Szybki start – liczne integracje w zakresie sprzedaży oraz marketingu sprawdzą się zarówno w sprzedaży detalicznej jak i modelu B2B, a intuicyjny interfejs pozwala na konfigurację sklepu bez specjalistycznej wiedzy programistycznej.
  • Możliwość dopasowania wyglądu sklepu – w Comarch e-Sklep możesz skorzystać z darmowych szablonów oraz kreatora wyglądu, dzięki któremu w kilka minut oraz zupełnie za darmo stworzysz swój własny niepowtarzalny wygląd sklepu.
  • Integracje z ERP – pełna integracja z systemami klasy ERP pozwalają na kompleksową obsługę sklepu w zakresie zarządzania stanami magazynowymi, bazą klientów, procesowaniem zamówień oraz operacjami logistycznymi.
  • Płatność i wysyłki – ponad 30 darmowych integracji z systemami płatności online (m.in. Dotpay, Tpay oraz PayU) oraz paczkomatami InPost oraz punktami odbioru osobistego Poczty Polskiej, DHL oraz UPS.

Skorzystaj z promocji! Własny e-Sklep przez pół roku za darmo!

Dla wszystkich klientów Comarch ERP przy zakupie usługi Comarch e-Sklep teraz 6 miesięcy za darmo.

Dowiedz się więcej: tel. 85 74 89 182 e-mail: systemyerp@computerplus.com.pl

Z promocji skorzystać mogą obecni Klienci Comarch ERP, nieposiadający usługi Comarch e-Sklep.
Promocja obowiązuje do 30.06.2022 r.

Regulamin promocji „Otwórz się na e-commerce”