T-Matic Grupa Computer Plus

Przesiądź się z DOS na Windows z 35% rabatem – promocja tylko do końca roku !!!

Przedsiębiorcy korzystający z oprogramowania dla firmy opartych o MS-DOS mogą unowocześnić swoją firmę, korzystając z preferencyjnych warunków zmiany oprogramowania na Comarch ERP Optima!

Duża cześć programów dla firm opartych o DOS nie jest aktualizowana, a co za tym idzie nie jest dostosowana do często zmieniającego się prawa. Może to prowadzić do dużych utrudnień w prowadzeniu firmy, a nawet do jej paraliżu. Dlatego już dziś warto zadbać o bezpieczeństwo firmy i wybrać oprogramowanie oparte o Windows, zawsze zgodne z przepisami jakim jest Comarch ERP Optima.

Dlaczego warto wybrać Comarch ERP Optima?

Dla firm działających w różnych branżach polecamy program Comarch ERP Optima, który jest najczęściej wybierany przez klientów migrujących z systemów DOS. Zaletą Comarch ERP Optima jest prostota obsługi oraz nowy interfejs, dzięki któremu użytkownik wykona wszystkie czynności równie szybko i bezproblemowo, nawet bez użycia myszki! Ponadto w Comarch ERP Optima:

  • to użytkownik wybiera jakie funkcje programu są mu potrzebne i jakie moduły zakupi,
  • deklaracje VAT i inne rozliczenia z urzędami przesyłane są za pośrednictwem Internetu (e-deklaracje),
  • ewidencja towarów prowadzona jest z podziałem na partie, ze względu na określone cechy (moduł Handel),
  • program umożliwia także: otwarcie internetowego kanału sprzedaży poprzez portal iMall24 lub własny e-sklep (Comarch ERP e-Sklep), obsługę stanowisk kasowych (Comarch ERP Optima Detal) oraz wsparcie dla handlowców w terenie (Comarch ERP Mobilny Sprzedawca).

Sprawdź regulamin promocji