T-Matic Grupa Computer Plus

Realizujemy szkolenia z dofinansowaniem – Bony na Szkolenia. Białystok 2021

Projekt „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki”, nazywany Bony na Szkolenia, ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji osób dorosłych pracujących, bezrobotnych oraz biernych zawodowo zamieszkujących na terenie subregionu białostockiego, czyli miasta Białegostoku, powiatu białostockiego lub sokólskiego. Operatorem projektu jest Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych.

W ramach projektu możliwe jest dofinansowanie szkolenia do 85% jego wartości!

W ośrodku szkoleniowym T-Matic Grupa Computer Plus realizujemy szkolenia z dofinansowania Bony na Szkolenia. Nasze szkolenia wpisane są do Bazy Usług Rozwojowych. Znajdziesz je ->TUTAJ<-

Szkolenia dofinansowane w 85% wartości szkolenia

Kategorie szkoleń realizowane w naszym Ośrodku Szkoleniowym (online lub stacjonarnie w siedzibie firmy):

Realizujemy szkolenia grupowe oraz w trybie indywidualnym.

Dowiedz się więcej: tel. 85 74 89 155 lub szkolenia@computerplus.com.pl

Celem naszych działań jest kreowanie najwyższych standardów jakości usług szkoleniowych. A o tym świadczą najlepiej opinie naszych klientów. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

Wszystko super. Bardzo kompetentny trener z merytorycznym podejściem do tematu. Zdobyłam mnóstwo praktycznej wiedzy i umiejętności, które zapewne będę mogła wykorzystać w mojej pracy zawodowej i nie tylko. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z możliwości skorzystania z indywidualnego kursu, dzięki temu ośrodek indywidualnie ustalał termin zajęć, co pozwoliło mi na swobodne dopasowanie do np. czasu pracy. Poziom kursu mogę śmiało określić na wysoki oraz polecać do skorzystania z usług innym zainteresowanym.

Kurs został zrealizowany zgodnie z przyjętym programem, lektor wykazał się b. wysokimi kompetencjami, zajęcia prowadzone w życzliwej atmosferze, interakcja bez zastrzeżeń. Program i terminarz zajęć dostosowany do moich możliwości i potrzeb.

Dział Szkoleń
T-Matic Grupa Computer Plus

tel. 85 74 89 155
szkolenia@computerplus.com.pl
ul. Malmeda 1
Białystok