T-Matic Grupa Computer Plus

Social Connections 12

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza firma, T-Matic Grupa Computer Plus, dołączyła do międzynarodowej grupy Social Connections, skupiającej miłośników IBM Connections oraz biznesu społecznościowego. Grupa ta organizuje co roku konferencję poświęconą tej tematyce. Jest to doskonałe miejsce na spotkanie z Klientami, którzy także zainteresowani są tą dziedziną.

Tegoroczna konferencje powraca do Europy i odbędzie się w dniach 16 – 17 października 2017 r. w Palais Pallavicini w Wiedniu. Nasza firma jest jej współorganizatorem i jednocześnie Srebrnym Partnerem

Spotkanie to jest idealnym miejscem do porozmawiania o rozwiązaniach z grupy Collaboration Solutions, bezpośrednio z pracownikami IBM, osobami odpowiedzialnymi za ścieżkę rozwoju rozwiązań IBM, partnerami handlowymi IBM oraz oczywiście Klientami z ponad 20 państw. To także czas ciekawych wystąpień i prezentacji. Warto podkreślić, iż jednym z kluczowych prelegentów w kategorii Klientów IBM będzieTomasz Sroczyński z Grupy Atlas. W swojej prezentacji p.t. „Creating innovative and exceptional business value in ATLAS Company using IBM Social Solutions.” przedstawi informacje związane z transformacją sposobu zarządzania i prowadzenia codziennych projektów w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem rozwiązań IBM Collaboration Solutions.

Więcej informacji oraz rejestrację mogą Państwo odnaleźć na oficjalnej stronie konferencji Social Connections 12.