T-Matic Grupa Computer Plus

Stanowisko T-Matic Grupa Computer Plus w sprawie sytuacji w Ukrainie

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i obecną sytuację w Ukrainie, w imieniu Zarządu oraz wszystkich pracowników T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o., wyrażamy naszą solidarność i wsparcie dla obywateli Ukrainy.

Prywatnie angażujemy się w zapewnianie pomocy doraźnej koordynowaną przez jednostki samorządowe. Nie jest to związane z profilem działalności naszej firmy oraz posiadanymi przez pracowników kompetencjami, dlatego nie zamierzamy dzielić się tymi szczegółami publicznie. Odsyłamy do zweryfikowanych zbiórek oraz organizacji się tym zajmujących m.in. Polska Akcja Humanitarna (PAH).

Jako firma deklarujemy pełną otwartość i gotowość do pomocy obywatelom Ukrainy w zakresie usług informatycznych oraz szkoleń. Aktualnie pracujemy nad ofertą bezpłatnych szkoleń w języku ukraińskim skierowaną do obywateli Ukrainy przebywających w Polsce, aby ułatwić im m.in. poszukiwanie zatrudnienia w Polsce. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Dodatkowo, w związku z nasileniem się ataków hakerskich, apelujemy do wszystkich przedsiębiorstw o zwrócenie szczególnej uwagi i zabezpieczenie swoich firmowych systemów informatycznych.

Zarząd oraz pracownicy T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.