T-Matic Grupa Computer Plus

Zmiany w przepisach CIT. Biuro Rachunkowe – najważniejszy jest Klient – sprawozdanie z konferencji.

W dniu 27 marca 2013 w Białymstoku w siedzibie T-matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. odbyła się konferencja zorganizowana przez firmę T-matic współnie z firmą Comarch producenta oprogramowania, która poświęcona była zmianom w przepisach o podatku dochodowym od osób prawnych obowiązujących od 1 stycznia 2013 roku oraz najskuteczniejszym metodom współpracy Biura Rachunkowego z Klientem.

Cześć pierwsza konferencji odbyła się w formie transmisji webinarium internetowego prowadzonego przez Aleksandra Jarosza – Eksperta z firmy PricewaterhouseCoopers, wiodącej, globalnej organizacji, świadczącej profesjonalne usługi doradcze w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu oraz doradztwa prawnego. Ekspert na konkretnych przykładach wyjaśnił jaki jest wpływ ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce (Dz. U. 2012 Nr, poz. 1342) na rozliczanie podatku dochodowego od osób prawnych (CIT).

Kolejna część spotkania poświęcona była najskuteczniejszym, innowacyjnym metodom współpracy Biura Rachunkowego z Klientem. Konsultanci Złotego Partnera Comarch firmy T-matic szczególną uwagę zwrócili na wykorzystanie Internetu w relacjach Klient – Biuro Rachunkowe oraz w jaki sposób można efektywnie wykorzystywać dedykowane rozwiązania dla Biur Rachunkowych stworzone przez firmę Comarch.

Spotkanie było też okazją by u naszych ekspertów poszukać odpowiedzi na nurtujące Biura Rachunkowe pytania.