T-Matic Grupa Computer Plus

Zmiany w przepisach – spotkanie dla Biur Rachunkowych 27.03.2013.

T-matic wspólnie z firmą Comarch zaprasza 27 marca 2013 r. wszystkie biura rachunkowe, doradców podatkowych i firmy na bezpłatne spotkanie poświęcone zmianom w przepisach oraz usprawnieniu obsługi swoich klientów.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo w jaki sposób ustawa z dnia 16 listopada 2012r. o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce wpłynie na rozliczenie podatku dochodowego od osób prawnych (CIT). Webinarium „Zmiany w przepisach a podatek dochodowy od osób prawnych” poprowadzą eksperci jednej z najważniejszych i największych w świecie organizacji świadczącej profesjonalne doradztwo podatkowe i prawne oraz konsulting i audyt księgowy – firmy PricewaterhouseCoopers.

W drugiej części spotkania konsultanci T-matic Grupa Computer Plus przedstawią innowacyjne narzędzia usprawniające pracę Biura Rachunkowego oraz obsługę klientów – oprogramowanie wraz z rozszerzeniami funkcjonalnymi, m. in.: wykorzystanie skanowania dokumentów i ich elektronicznej archiwizacji, automatyzacja zaczytywania danych z systemów Klientów, narzędzia do raportowania i analiz.

Termin spotkania: 27.03.2013 r. godz. 9.30-12.30

Miejsce spotkania: Siedziba Firmy T-matic Grupa Computer Plus, ul. Malmeda 1, Białystok

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestacji. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego Formularz rejestacji

Agenda spotkania:

9.30 – Rejestracja uczestników
9:50 – Powitanie uczestników
10:00 – Transmisja webinarium Comarch ” Zmiany w przepisach a podatek dochodowy od osób prawnych (CIT)”
10:50 – Biuro Rachunkowe – najważniejszy jest Klient.. Innowacyjne rozwiązania dla Biur Rachunkowych.
12:00 – Dyskusja, podsumowanie spotkania.
12.10 – Poczęstunek. Rozmowy przy kawie i ciastkach.
12.30 – Zakończenie.