T-Matic Grupa Computer Plus

W 2024 postaw na rozwój – sprawdź najbliższe kursy

Wejdź w Nowy Rok z nową wiedzą i umiejętnościami.

Styczeń to nie tylko czas postanowień, ale również idealna okazja do inwestycji w swój rozwój zawodowy. Jeśli nie masz ochoty na tworzenie listy postanowień noworocznych, które z góry spisane są na niepowodzenie, zapisz się na kurs organizowany w naszym Ośrodku Szkoleniowym. Z nami łatwiej postawić pierwszy, drugi i kolejny krok ku realizacji Twoich celów!

Sprawdź, co przygotowaliśmy na najbliższy czas i ucz się razem z nami.

Terminarz szkoleń

MS Excel – poziom I i II

Niezależnie od poziomu znajomości programu, poznasz zaawansowane techniki obsługi MS Excel, co przełoży się na efektywniejszą pracę, szybsze podejmowanie decyzji i podnoszenie efektywności w pracy biurowej.

Szczegółowy zakres kursu

Podstawy obsługi komputera

Szkolenie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć solidne podstawy obsługi komputera. Kurs umożliwia pewne posługiwanie się sprzętem oraz sprawne poruszanie się w Internecie, czyli wszystko, co jest potrzebne do wejścia do świata nowoczesnych technologii.

Szczegółowy zakres kursu

Grafika komputerowa

Jeśli drzemie w Tobie pragnienie projektowania niesamowitych grafik, efektownych zdjęć, logo lub materiałów promocyjnych, wejdź do świata grafiki komputerowej. Podczas kursu rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem ekspertów i poznasz podstawy pracy w programie Adobe Photoshop oraz CorelDRAW.

Szczegółowy zakres kursu

Akademia SolidWorks

Uczestnictwo w Akademii SolidWorks to krok w kierunku doskonałego opanowania narzędzi do  tworzenia modeli 3D oraz dokumentacji 2D w programie SolidWorks. Ten praktyczny kurs zwiększa nie tylko umiejętności, ale i atrakcyjność na rynku pracy.

Szczegółowy zakres kursu

Akademia AutoCAD

Zdobądź wiedzę, umiejętności i 3 certyfikaty firmy AutoDesk. Poznaj doskonałe środowisko graficzne w programie AutCAD, które oferuje możliwość tworzenia dowolnych obiektów, zaawansowanych komend edycyjnych oraz różnorodnych narzędzi obróbki i podglądu grafiki.

Szczegółowy zakres kursu

Rozpocznij 2024 rok z determinacją do nauki i rozwoju zawodowego! Zapisz się na jedno z naszych szkoleń i zainwestuj w siebie już teraz. Zadzwoń pod numer +48 730 131 202 lub napisz do nas na adres szkolenia@computerplus.com.pl