T-Matic Grupa Computer Plus

Zgłoś zapotrzebowanie na dofinansowanie szkoleń z KFS

Nie prześpij okazji na dofinansowanie szkoleń dla pracowników z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2024 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku co roku robi tzw. rozeznanie rynku, dlatego prosi PRACODAWCÓW z Białegostoku oraz powiatu białostockiego o przedstawienie zapotrzebowania na środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Czasu jest coraz mniej, dlatego zachęcamy wszystkich pracodawców (nawet tych, zatrudniających tylko jednego pracownika) do wypełnienia formularza i określenia zapotrzebowania na środki.

Termin zgłoszenia zapotrzebowania

Wypełnione formularze należy przekazać do 25.01.2024 r.:

  • osobiście – do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku przy ul. Pogodnej 63/1, Dział Rozwoju Zawodowego – pok. 309a,
  • pocztą tradycyjną na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku Dział Rozwoju Zawodowego, ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok,
  • mailowo na adres: kfs@bialystok.praca.gov.pl.

Nie czekaj i wypełnij FORMULARZ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz naszej pomocy, zadzwoń pod nr 607 633 868 lub napisz na adres: szkolenia@computerplus.com.pl

KFS – kto może skorzystać?

Ze szkoleń w ramach KFS może skorzystać każdy pracodawca, który zatrudnia minimum jedną osobę na umowę o pracę, a także każda osoba fizyczna, jeśli zatrudnia, co najmniej jednego pracownika.

Dowiedz się więcej na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Szkolenia pracowników – korzyści

Uzyskanie dofinansowania na szkolenia pracowników może przynieść wiele korzyści zarówno dla pracowników, jak i samej firmy.

  1. Nowe umiejętności i kompetencje przyczyniają się do efektywniejszego wykonywania obowiązków.
  2. Dając pracownikom możliwość nauki i rozwoju, firma tworzy atmosferę motywacji. Pracownicy, którzy widzą, że ich rozwój jest wspierany, zazwyczaj są bardziej zaangażowani i zadowoleni z pracy.
  3. Inwestowanie w szkolenia pozwala pracownikom na dostosowanie się do nowych trendów, technologii i metodologii, co jest kluczowe dla utrzymania konkurencyjności firmy.
  4. Pracownicy posiadający aktualne i rozwinięte umiejętności są mniej podatni na popełnianie błędów. To z kolei przekłada się na poprawę jakości świadczonych usług i zadowolenie klientów.
  5. Szkolenia pozwalają pracownikom na śledzenie nowych trendów i technologii, co sprzyja wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Myśl strategicznie – inwestuj w szkolenia, które przynoszą długoterminowe korzyści.