T-Matic Grupa Computer Plus

Aktualna oferta szkoleniowa – październik 2021

Jesień, coraz dłuższe wieczory oraz kapryśna pogoda. Nie czekaj do nowego roku z postanowieniami i zwiększeniem swoich kompetencji. Zapoznaj się z aktualną ofertą szkoleniową T-Matic Grupa Computer Plus.

Szkolenie Akademia AutoCAD

Podczas szkolenia poznasz pełen zakres możliwości pracy w programie AutoCAD. Rozpoczynając od wprowadzenia do programu, poprzez zaawansowane typy obiektów, kończąc na wizualizacjach i operacjach 3D. 90 godzin lekcyjnych w 3 modułach szkoleniowych pozwala na zapoznanie się z programem oraz wykonanie szeregu ćwiczeń praktycznych w celu utrwalenia wiedzy.

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk – więc kurs poparty jest oryginalnymi materiałami oraz uznawanym na całym świecie certyfikatem – Autodesk Certified User.

Szkolenie Akademia SolidWorks’a

Projektowanie i modelowanie we współczesnych systemach CAD/CAM to codzienność inżynierów na całym świecie. Poznaj możliwości oprogramowania SolidWorks w tym zakresie. 

Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia, tj.: wprowadzenie do techniki modelowania bryłowego, zasady tworzenia szkiców 2D i prymitywów 3D oraz tworzenie złożeń i dokumentacji płaskiej. Kolejna część, zaawansowana obejmuje m.in.: konfigurację złożeń, budowę modeli wieloobiektowych i tworzenie symulacji kinematycznych.

Dodatkowo istnieje możliwość przystąpienia do zewnętrznego certyfikowanego egzaminu CSWA.

Programowanie VBA w Microsoft Excel

Automatyzacja pracy w MS Excel, jednym z najczęściej używanych programów biurowych, pozwoli Ci na skrócenie operacji wykonywanych w tym programie oraz efektywniejsze wykorzystanie czasu. Kurs uczy programowania w Visual Basic (VBA) w Microsoft Excel od podstaw.

Wprowadzeniem do kursu jest przypomnienie zaawansowanych funkcji Excela, a główny zakres to język programowania Visual Basic – nagrywanie i edytor makr, przyciski do uruchamiania makr i wykorzystywanie wbudowanych funkcji do analizy dużych ilości danych.

Jeśli MS Excel jest głównym programem podczas Twojej pracy biurowej, to szkolenie jest dla Ciebie.

Programy graficzne w praktyce

Naucz się korzystać z najczęściej wybieranych programów do tworzenia reklam, obróbki zdjęć, a także projektowania oraz składu publikacji. Kwalifikacje nabyte podczas szkolenia pozwalają na samodzielne wykonywanie zadań na stanowisku projektanta grafiki. 

Adobe Photoshop, InDesign, Ilustrator – trzy programy w jednym kursie. Najbardziej kompleksowy kurs z grafiki komputerowej w regionie.

Kurs Programowania JavaScript

Szkolenie Programowanie JavaScript – to kurs od podstaw – przeznaczony dla osób, które nie miały nigdy styczności z programowaniem. Uczymy języka JavaScript i technologii potrzebnych do profesjonalnego programowania nowoczesnych aplikacji webowych. 

Jeśli chcesz postawić pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy programisty – to szkolenie jest dla Ciebie. Wiedza teoretyczna plus ćwiczenia praktyczne pod okiem doświadczonego trenera to mieszanka idealna w zdobywaniu nowych umiejętności. Szkolenie jest przekrojowe – od podstaw po zaawansowane operacje i funkcje.

Zacznij już dziś!

Informujemy, iż szkolenia grupowe rozpoczynają się od grupy minimum 6 osobowej. Istnieje możliwość organizacji szkolenia indywidualnego, w tym celu prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@computerplus.com.pl