Systemy Comarch ERP

Comarch ERP Altum

Platforma jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Najważniejszą przewagą Comarch ERP Altum, są mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (Business Intelligence).

Dostępne moduły

Handel i dystrybucja – automatyzacja rutynowych czynności, takich jak przyjmowanie i zamawianie towarów, oferowanie oraz realizacja zamówień, czy przydzielanie rabatów i obsługa reklamacji.

Wilofirmowość- idea tego systemu opiera się na możliwości centralnego sterowania i zarządzania wszystkimi podmiotami w ramach holdingu. Umożliwia jednocześnie konfigurację procesów biznesowych dla każdego z nich, w zależności od roli jaką pełni w organizacji. 

BI (Business Intelligence)- wsparcie w podejmowaniu decyzji poprzez zarządzanie obiegiem informacji z każdego obszaru firmy z wykorzystaniem intuicyjnych narzędzi raportowych.

Automatyzacja procesów– wyposażony we wbudowane narzędzia Business Process Management (BPM). Dzięki BPM możemy automatyzować rutynowe procesy charakterystyczne dla każdej firmy, jak również nietypowe zadania, np. wprowadzenie automatycznej promocji na konkretne produkty w oparciu o spadek sprzedaży poniżej wcześniej ustalonego limitu. 

E-commerce- Comarch e-Sklep – pozwalającemu na założenie własnego sklepu internetowego. Comarch e-Sale – umożliwiającemu obsługę sprzedaży na czołowych portalach aukcyjnych.

Mobilność – realizacja procesów sprzedażowych, magazynowych oraz zarządczych z wykorzystaniem urządzeń przenośnych.

CRM – ewidencja kontaktów, zarządzanie zadaniami i wizytami handlowymi oraz pomoc w planowaniu i realizacji kampanii do klientów.

Księgowość – system pozwala również w pełni kontrolować stan kondycji finansowej firmy oraz w porę reagować na zmiany, dzięki  m.in. analizom należności i zobowiązań (Business Intelligence).

Kadry i płace– umożliwia sprawniejszą obsługę kadrowo-płacową każdej firmy, moduł jest zintegrowany z programem Płatnik, co umożliwia prowadzenie rozliczeń z ZUS.

System:

Comarch ERP Altum

Model licencjonowania:

tradycyjny oraz w chmurze

Wielkość firmy:

Firmy międzynarodowe

Wyróżniki:

wbudowane narzędzia Business Process Management

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.

Kontakt

ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

15-797 Białystok

Zespół Handlowy +48 85 74 89 182 systemyerp@computerplus.com.pl
Konsultanci +48 605 476 004 kontakt@szerp.com.pl