T-Matic Grupa Computer Plus

Systemy Comarch ERP

Comarch ERP Enterprise

program online do automatyzacji
i obsługi złożonych procesów

Rozwiązanie pozwala na łatwe zarządzanie wielospółkową i wielozakładową strukturą organizacyjną, posiada bardzo wysoką wydajność i skalowalność, działa na różnych platformach bazodanowych oraz na wszystkich systemach operacyjnych. Otwarta architektura CEE pozwala na integrację własnych modułów i aplikacji, które mogą stanowić rozszerzenie obecnych, na przykład o specyficzne dla danej branży. Z kolei za spójność danych i łatwość integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi odpowiada m.in. silnik integracji usług biznesowych (BIS).

Dostępne moduły

Handel i dystrybucja – realizacja zamówień i gwarancja szybkiej dostawę dzięki kontroli i automatyzacji procesu sprzedaży.

Sprzedaż Omnichannel – całościowe podejście do obsługi klientów i możliwość dołączenie do dowolnych kanałów sprzedażowych, rozwiązań dla stanowisk kasowych czy rozwiązań mobilnych.

Produkcja – kompleksowe rozwiązanie do zarządzania produkcją wielowariantową, procesową, dyskretną, opartą na numeracji serii i partii – również w formie mieszanej.

Planowanie MRP – krótko-, średnio i długofalowe planowanie zapotrzebowania materiałowego (MRP) oraz użycia zasobów.

Gospodarka magazynowa – elastyczna logistyka magazynowa procesów od przyjęcia towaru poprzez wszystkie etapy produkcji lub składowania, kompletację aż do wydania towaru, z uwzględnieniem transportu.

Serwis i utrzymanie ruchu – wsparcie dla utrzymania własnego parku maszyn, serwisowanie i konserwacja urządzeń z własnej produkcji i na zlecenie producenta.

Księgowość i finanse – obsługa hierarchicznych struktur organizacyjnych z możliwością ich odwzorowania oraz realizacją wewnętrznych rozliczeń.

Controlling – moduł dostarczający mechanizmy pozwalających wdrożyć w przedsiębiorstwie model rachunkowości zarządczej.

Zarządzanie procesami (workflow) – sprawna i zaawansowana automatyzacja procesów w całym przedsiębiorstwie dzięki wbudowanemu silnikowi zarządzania procesami (workflow).

Zarządzanie projektami – łatwy nadzór i rozliczanie projektów klienckich i wewnątrzfirmowych.

System:

Comarch ERP Enterprise

Model licencjonowania:

stacjonarny, mix, Saas

Wielkość firmy:

średnie i duże przedsiębiorstwa

Wyróżniki:

webowy interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, łatwe zarządzanie wielofirmową i wielozakładową strukturą organizacyjną

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Doradców +48 605 476 004, +48 538 481 272 systemy@computerplus.com.pl