Systemy Comarch ERP

Comarch ERP Optima BR

Stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny. Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych klientów. Biuro rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.

Dostępne moduły

Księga podatkowa – obejmuje łatwa obsługę księgową firmy oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym na podstawie Ewidencji ryczałtowej lub Księgi Przychodów i Rozchodów. Moduł jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. 

Księga handlowa – moduł pozwalający na obsługę pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Jego podstawowym atutem jest usprawnienie pracy dzięki automatyzacji procesu księgowania, ewidencjonowania VAT-u oraz możliwości wydruków i przesyłania elektronicznych deklaracji.

Płace i kadry – umożliwia firmie prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej. Moduł ten zapewnia pracę zawsze zgodną z aktualnymi przepisami oraz współpracuje z programem Płatnik, nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, wylicza składki i tworzy deklaracje ZUS, zapewnia obsługę korekt list płac, umożliwia wysyłkę e-Deklaracji do ZUS. 

Środki trwałe – pozwala na prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Moduł pozwala m.in. na tworzenie planów amortyzacji, automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych, rejestrowanie historii środka trwałego.

System:

Comarch ERP Optima BR

Wielkość firmy:

biura rachunkowe, kancelarie, biura doradztwa podatkowego

Wyróżniki:

webowy interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, łatwe zarządzanie wielofirmową i wielozakładową strukturą organizacyjną

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.

Kontakt

ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

15-797 Białystok

Zespół Handlowy +48 85 74 89 182 systemyerp@computerplus.com.pl
Konsultanci +48 605 476 004 kontakt@szerp.com.pl