Systemy Comarch ERP

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to system do prowadzenia firmy dedykowany najmniejszym przedsiębiorcom. Podstawowe moduły umożliwiają zarówno fakturowanie, jak i prowadzenie magazynu, a także obsługę księgową firmy. Przedsiębiorcy korzystający z programu Comarch ERP XT mają do wyboru prowadzenie księgowości na zasadach Księgi Przychodów i Rozchodów lub pełnej Księgowości Kontowej. 

Interfejs programu został zaprojektowany z myślą o prostocie korzystania i w oparciu o ergonomiczny panel umożliwiający swobodną pracę nawet na ekranie telefonu. Ponieważ Comarch ERP XT jest systemem modułowym, użytkownik aplikacji ma swobodny wybór w zakresie korzystania i zakupu najbardziej potrzebnych funkcjonalności.

Dostępne moduły

Faktury – podstawowy moduł, w którym wystawienie dowolnego rodzaju faktury zajmie mniej niż 10 sekund! Każdy nowy kontrahent uzupełniany jest automatycznie już po podaniu numer NIP (dzięki integracji z bazą GUS), a za pomocą jednego kliknięcia można wysłać gotową fakturę do klienta, bądź biura rachunkowego.

Magazyn – stworzony z myślą o przedsiębiorcach, umożliwiający automatyczne przeprowadzenie inwentaryzacji oraz spisu z natury, a także pozwalający włączyć kontrolę stanów magazynowych dla produktów.

Kasa i Bank – oprócz podstawowych funkcjonalności związanych z raportami kasowymi i bankowymi, umożliwiający również swobodną wymianę danych z bankiem (eksport i import przelewów) za pomocą usługi webservice.

Raporty BI – pozwalające na szybki wgląd do szczegółowych raportów dotyczących swojej firmy. Dzięki dużej elastyczności narzędzia, to użytkownik decyduje o tym, co chce analizować, w jakim zakresie czasowym oraz jak bardzo dokładnie przedstawione mają być jego dane.

Księga podatkowa – czyli podstawowa forma prowadzenia ewidencji księgowej dla większości małych działalności gospodarczych. Moduł pozwalający na automatyzację wielu powtarzalnych czynności oraz dający użytkownikowi gwarancję ciągłej zgodności z przepisami.

Księga handlowa – przeznaczona dla podmiotów rozliczających się na zasadach tzw. pełnej księgowości. W odróżnieniu od wielu innych dostępnych na rynku programów zostały wdrożone wszelkie możliwe ułatwienia w zakresie swobodnej pracy na księgach handlowych. Użytkownik ma również możliwość wyboru samodzielnej księgowości lub też współpracy z dowolnym biurem rachunkowym.

System:

Comarch ERP XT

Model licencjonowania:

SaaS

Wielkość firmy:

Mikro i małe firmy

Wyróżniki:

program w pełni chmurowy, dostępny 24h/dobę z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową i aplikacje na iOS i Android

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.

Kontakt

ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

15-797 Białystok

Zespół Handlowy +48 85 74 89 182 systemyerp@computerplus.com.pl
Konsultanci +48 605 476 004 kontakt@szerp.com.pl