T-Matic Grupa Computer Plus

Systemy Comarch ERP

Comarch ERP XT

program online dla mikro i małych firm

Comarch ERP XT to system do prowadzenia firmy dedykowany najmniejszym przedsiębiorcom.

Podstawowe moduły umożliwiają zarówno fakturowanie, jak i prowadzenie magazynu, a także obsługę księgową firmy. Przedsiębiorcy korzystający z programu Comarch ERP XT mają do wyboru prowadzenie księgowości na zasadach Księgi Przychodów i Rozchodów lub pełnej Księgowości Kontowej. 

Przetestuj dostępne funkcjonalności do 10 dokumentów za darmo. Skontaktuj się z naszym handlowcem.

Interfejs programu został zaprojektowany z myślą o prostocie korzystania i w oparciu o ergonomiczny panel umożliwiający swobodną pracę nawet na ekranie telefonu. Ponieważ Comarch ERP XT jest systemem modułowym, użytkownik aplikacji ma swobodny wybór w zakresie korzystania i zakupu najbardziej potrzebnych funkcjonalności.

Dostępne moduły

Faktury – podstawowy moduł, w którym wystawienie dowolnego rodzaju faktury zajmie mniej niż 10 sekund! Każdy nowy kontrahent uzupełniany jest automatycznie już po podaniu numer NIP (dzięki integracji z bazą GUS), a za pomocą jednego kliknięcia można wysłać gotową fakturę do klienta, bądź biura rachunkowego.

Magazyn – stworzony z myślą o przedsiębiorcach, umożliwiający automatyczne przeprowadzenie inwentaryzacji oraz spisu z natury, a także pozwalający włączyć kontrolę stanów magazynowych dla produktów.

Kasa i Bank – oprócz podstawowych funkcjonalności związanych z raportami kasowymi i bankowymi, umożliwiający również swobodną wymianę danych z bankiem (eksport i import przelewów) za pomocą usługi webservice.

Raporty BI – pozwalające na szybki wgląd do szczegółowych raportów dotyczących swojej firmy. Dzięki dużej elastyczności narzędzia, to użytkownik decyduje o tym, co chce analizować, w jakim zakresie czasowym oraz jak bardzo dokładnie przedstawione mają być jego dane.

Księga podatkowa – czyli podstawowa forma prowadzenia ewidencji księgowej dla większości małych działalności gospodarczych. Moduł pozwalający na automatyzację wielu powtarzalnych czynności oraz dający użytkownikowi gwarancję ciągłej zgodności z przepisami.

Księga handlowa – przeznaczona dla podmiotów rozliczających się na zasadach tzw. pełnej księgowości. W odróżnieniu od wielu innych dostępnych na rynku programów zostały wdrożone wszelkie możliwe ułatwienia w zakresie swobodnej pracy na księgach handlowych. Użytkownik ma również możliwość wyboru samodzielnej księgowości lub też współpracy z dowolnym biurem rachunkowym.

System:

Comarch ERP XT

Model licencjonowania:

SaaS

Wielkość firmy:

mikro i małe firmy

Wyróżniki:

program w pełni chmurowy, dostępny 24h/dobę przez przeglądarkę internetową lub aplikacje iOS i Android

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Doradców +48 605 476 004, +48 538 481 272 systemy@computerplus.com.pl