Menu szybkiego dostępu

Systemy Comarch

Systemy Comarch ERP 2.0, które oferujemy:

Comarch ERP Optima 

Wielomodułowy, zintegrowany system ERP o dużej funkcjonalności i możliwościach konfiguracji, przeznaczony dla małych i średnich firm o standardowych wymaganiach. Dostępny również w dedykowanej wersji dla Biur Rachunkowych – umożliwia obsługę wielu podmiotów z wykorzystaniem uwierzytelnionej wymiany danych. 

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Optima

Comarch ERP XL  

Wielomodułowy, zintegrowany system klasy ERP o bogatej funkcjonalności, dużych możliwościach konfiguracji i integracji z innymi aplikacjami, przeznaczony dla średnich i dużych firm o złożonej strukturze organizacyjnej i ponadstandardowych wymaganiach. Comarch ERP XL to kompletne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją i dystrybucją.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XL

Comarch ERP Altum 

Wielomodułowa platforma biznesowa klasy ERP z wbudowanymi mechanizmami obsługi procesów (workflow) i analiz biznesowych (Business Intelligence) konfiguracji i integracji z innymi aplikacjami, przeznaczona dla firm o ponadstandardowych wymaganiach dotyczących konfiguracji metodami programistycznymi.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Altum

Comarch ERP Retail 

Nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla sieci handlowych, pozwalające na elastyczne dopasowanie do wymagań konkretnej branży i firmy.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Retail

Comarch ERP iFaktury24 

Nowoczesny system do fakturowania i prowadzenia magazynu przeznaczony dla mikro i małych firm, które chcą korzystać z aplikacji poprzez przeglądarkę internetową.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP iFaktury24 lub załóż bezpłatne konto

Masz pytanie? Chcesz poznać więcej szczegółów lub interesuje Cię oferta na system Comarch ERP?

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie pod numerami (85) 74 89 133 lub (85) 74 89 182.

Firma*:
Imię*:
Nazwisko*:
E-mail*:
Telefon:
Wiadomość*:
Zgoda na przetwarzanie danych*:
Wskaż wynik działania: