Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Systemy Comarch ERP

Systemy Comarch ERP to pełna paleta rozwiązań informatycznych pozwalających prowadzić biznes w łatwy, zorganizowany i wydajny sposób, gdzie wszystkie procesy biznesowe są pod pełną kontrolą.

Zestaw rozwiązań zaspokajający nie tylko potrzebę posiadania systemu ERP, ale także pozwalający m.in. na uruchomienie kanału mobilnego, nowego kanału dystrybucji, bezprowizyjną sprzedaż przez Internet zarówno w segmencie B2C, jak i B2B, korzystać z kilkudziesięciu gotowych raportów Business Intelligence i procesów biznesowych w ramach BPM, zadbać o elektroniczny przepływ dokumentów, zarówno wewnątrz firmy, jak i na linii dostawcy-klienci, a także zagwarantować bezpieczeństwo danych firmy poprzez ich automatyczną archiwizację.

Dowiedz się więcej

Systemy Comarch ERP, które oferujemy:

 

Wielomodułowy, zintegrowany system ERP o dużej funkcjonalności i możliwościach konfiguracji, przeznaczony dla małych i średnich firm o standardowych wymaganiach. Dostępny również w dedykowanej wersji dla Biur Rachunkowych – umożliwia obsługę wielu podmiotów z wykorzystaniem uwierzytelnionej wymiany danych. 

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Optima

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym
 

 

Wielomodułowy, zintegrowany system klasy ERP o bogatej funkcjonalności, dużych możliwościach konfiguracji i integracji z innymi aplikacjami, przeznaczony dla średnich i dużych firm o złożonej strukturze organizacyjnej i ponadstandardowych wymaganiach. Comarch ERP XL to kompletne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją i dystrybucją.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XL

 

Wielomodułowa platforma biznesowa klasy ERP z wbudowanymi mechanizmami obsługi procesów (workflow) i analiz biznesowych (Business Intelligence) konfiguracji i integracji z innymi aplikacjami, przeznaczona dla firm o ponadstandardowych wymaganiach dotyczących konfiguracji metodami programistycznymi.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Altum

Nowoczesny system do fakturowania i prowadzenia magazynu przeznaczony dla mikro i małych firm, które chcą korzystać z aplikacji poprzez przeglądarkę internetową. Przetestuj dostępne funkcjonalności do 10 dokumentów za darmo klikając w link: comarch_ERP_XT_testuj_za_darmo
 

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XT


 

Nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla sieci handlowych, pozwalające na elastyczne dopasowanie do wymagań konkretnej branży i firmy.

Dowiedz się więcej o Comarch ERP Retail

Masz pytanie? Chcesz poznać więcej szczegółów lub interesuje Cię oferta na system Comarch ERP?

Napisz do nas » lub skontaktuj się telefonicznie pod numerami (85) 74 89 133 lub (85) 74 89 182.